Już jutro, 08. października, o godzinie 16.00 na Chynów Arena odbędzie się 8. runda zmagań A-klasy. Mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Przyjezdni są o jedno miejsce wyżej od Chynowianki. Mowa o Mieszko Konotopie, który w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Zdarzyły się jednak dwie wpadki w postaci remisów z drużynami takimi jak: Piast Parkovia Trzebiechów oraz MKS Nowe Miasteczko. Oba spotkania zakończyły się wynikiem 1-1 i UWAGA! były rozgrywane na wyjeździe. Jest to mecz, w którym trzeba wygrać i nie ma innej opcji jeśli TKKF Chynowianka Zielona Góra myśli o awansie do klasy Okręgowej. Liderowi Czarnym Rudno w ostatniej kolejce powinęła się noga czego efektem jest fotel lidera na wyciągnięcie ręki. Uważam, że mecz będzie ekscytujący. Na boisku zobaczymy na pewno rywalizację, wolę walki ale miejmy nadzieję, że również to co najważniejsze, czyli bramki. Obie drużyny mają średnią około czterech goli przypadających na jeden mecz. W statystykach najbardziej bramkostrzelnych drużyn, które między innymi znajdują się na naszej stronie, Mieszko Konotop jest na pierwszym miejscu, zaś na drugim TKKF Chynowianka Zielona Góra.
Zapowiada się niezła strzelanina. Oby pogoda dopisała! Do zobaczenia na Chynów Arena! Po szóstą wygraną z rzędu!

Porównanie w pigułce:

Miejsce w tabeli 3