Przegrana z Rudnem

Ostatnia kolejka przed przerwą zimową zakończyła się niepowodzeniem 1-4. Mieliśmy umocnić swoją pozycję w tabeli. Mieliśmy.. ale błędy w obronie zapewniły nam brak punktów z vice liderem i spadek na 4. miejsce. Czy tak to miało wyglądać? Absolutnie nie.
Już w 8. minucie wynik otwiera zawodnik Czarnych Rudno, Jarosław Jędraszak. Przez kilkanaście minut nie działo się nic konkretnego. Od 20. minuty posypały się żółte kartki. Jedną zobaczył Marcin Kordek, później dwóch piłkarzy drużyny przyjezdnej i pod koniec połowy Tomasz Gruchociak.
Wynik pierwszej połowy 0-1.
Druga połowa zaczęła się jeszcze gorzej. Strzelec pierwszego gola, Jarosław Jędraszak, umieszcza piłkę w siatce kolejne dwa razy (48',59') i tym samym wynik rywalizacji 59. minucie brzmi 0-3. Znów błędy w defensywie i na listę strzelców wpisuje się Karim Bławuciak. Do końca meczu nic prócz zmian i próby skonstruowania składnej akcji. W 80. minucie honorowego gola strzela rezerwowy Jakub Bukowski.
Mecz ciężki zwłaszcza gdy za niekorzystny wynik odpowiadamy sami. Szkoda, że tak kończymy ostatnią kolejkę.
Pozostaje nam dobrze przepracować okres zimowy od 14. rundy powalczyć o to co najwyższe.